Ogłoszenia

31 sierpnia 2016 20:11 | Ogłoszenia

Rozkład jazdy autobusów 01.09.2016r

PKS Kamienna Góra

 

AUTOBUS nr 1

Dowóz do szkoły

 

 

06:50

NOWA WIEŚ WIELKA

06:53

NOWA WIEŚ MAŁA

06:58

SIEDMICA

07:03

JAKUSZOWA

07:09

KŁONICE

07:12

PASZOWICE235

07:15

PASZOWICE UG

07:23

WIADRÓW

07:25

WIADRÓW SZKOŁA

07:28

SOKOLA

07:31

KWIETNIKI

07:39

POGWIZDÓW

07:49

KWIETNIKI

07:52

SOKOLA

07:55

WIADRÓW SZKOŁA

 

Odwóz ze szkoły w dniu 01.09.2016r.

 

10:30

WIADRÓW SZKOŁA

10:33

SOKOLA

10:36

KWIETNIKI

10:44

POGWIZDÓW

10:54

KWIETNIKI

10:57

SOKOLA

11:00

PASZOWICE UG

11:10

ZĘBOWICE

11:25

MYŚLIBÓRZ

 

Do autobusu wsiadają gimnazjaliści z kierunku Pogwizdowa.

Autobus rozwozi gimnazjalistów wraca pod Szkołę Podstawową do Paszowic, zabiera i rozwozi dzieci z Zębowic i Myśliborza.

 

 

AUTOBUS nr 2

Dowóz do szkoły

 

07:00

MYŚLIBÓRZ

07:05

PASZOWICE

07:15

ZĘBOWICE SKRZ

07:25

PASZOWICE

07:30

PASZOWICE 71

07:32

PASZOWICE UG

07:34

PASZOWICE 71

07:39

WIADRÓW

07:41

WIADRÓW SZKOŁA

 

Odwóz ze szkoły w dniu 01.09.2016r.

 

10:30

WIADRÓW SZKOŁA

10:32

WIADRÓW

10:34

PASZOWICE 71

10:35

PASZOWICE UG

10:37

PASZOWICE

10:47

MYŚLIBÓRZ

11:00

PASZOWICE UG

11:02

PASZOWICE 235

11:05

KŁONICE

11:10

JAKUSZOWA

11:15

SIEDMICA

11:20

NOWA WIEŚ MAŁA

11:25

NOWA WIEŚ WIELKA

 

Do autobusu wsiadają gimnazjaliści z Myśliborza i kierunku Nowej Wsi Wielkiej.

Autobus odwozi Paszowice i Myślibórz wraca pod Szkołę Podstawową do Paszowic, zabiera dzieci i rozwozi Gimnazjum i Szkołę Podstawową w Stronę Nowej Wsi Wielkiej.

Przeczytano: 136 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry