11 marca 2016 16:11 | Ogłoszenia

Podaruj 1% podatku na rzecz Szkoły Podstawowej w Paszowicach

Szanowni Państwo!

Zachęcamy do podarowania 1% podatku na rzecz naszej szkoły.

ZBIERAMY NA SPRZĘT MULTIMEDIALNY, STYPENDIA DLA UCZNIÓW oraz ORGANIZACJĘ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH /wyjazdy uczniów na basen/

Dobra szkoła to taka, w której uczniowie czują się dobrze i bezpiecznie, osiągają coraz lepsze wyniki w nauce oraz rozwijają swoje zdolności i talenty - w tym celu wdrażamy przedsięwzięcia służące rozwojowi szkoły i promocji jej dobrego imienia. W trosce o rozwój zdolności i zainteresowań uczniów rozwijamy zajęcia pozalekcyjne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Wobec wielu zagrożeń czyhających na młodych ludzi ważne jest aby zmniejszyć ich podatność na zło i ukierunkować na dobro:

,,DZIECI SĄ JAK WODA, KTÓRA ROZLEWA SIĘ WSZĘDZIE TAM, GDZIE MA MIEJSCE”

Naszą rolą jest wykopanie koryta i sprawienie, żeby ta woda stała się rzeką płynącą w określonym kierunku. Dlatego też w trosce o dobro dziecka i pomoc w ukształtowaniu tego koryta inicjujemy i wspomagamy realizację różnorodnych form zajęć pozalekcyjnych dla uczniów naszej szkoły.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: SP Paszowice 7336

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tutaj znajduje się darmowy program do rozliczenia podatku, przekazania 1% oraz możliwość wsparcia indywidualnego poprzez przelew bankowy.