15 listopada 2019 17:51 | Aktualności

1% na sportowo

Fundacja Studencka ,,Młodzi-Młodym” przekazała naszej szkole darowiznę w kwocie 4482,94 zł. pochodzącą z 1% podatku dochodowego za 2018r. Kwota to została przeznaczona na zakup sprzętu sportowego, który będzie wykorzystywany przez uczniów na zajęciach wychowania fizycznego i zajęciach pozalekcyjnych Szkolnego Koła Sportowego w celu podnoszenia sprawności fizycznej dzieci. Zakupiono m.in. materace gimnastyczne, piłki lekarskie, skakanki, zestaw do Unihoca, siatki na bramki, piłki do gry w piłkę nożną, ringa, wstążki gimnastyczne, gumy do ćwiczeń, hula hopy i wiele innych rzeczy.  Dyrektor Szkoły Teresa Adamczyk składa gorące podziękowania rodzicom uczniów, którzy przekazali 1% podatku dochodowego dla naszych uczniów oraz wszystkim ludziom dobrej woli  za okazaną pomocną dłoń dla naszej szkoły.