05 września 2017 21:15 | Aktualności

Integracja w plenerze

W dniu 5 września zajęcia w naszej szkoły rozpoczęły się nietypowo. Nauczyciele i uczniowie klas I-VII postanowili udać się na terenową wycieczkę.  O godzinie 8.00 wszyscy spotkali się przed budynkiem szkoły i udali pieszo na polanę w Kłonicach. Po długim spacerze  na uczniów czekało  ognisko i pieczenie kiełbasek . Po posiłku dzieci i młodzież  przystąpiły do zabawy. Śpiew, zajęcia integracyjne i opowieści o wakacjach  wypełniły uczniom pierwszy dzień szkolny. Najbardziej wytrwali zdążyli jeszcze zdobyć wieżę znajdującą się na wzgórzu Radogost, z której rozciąga się panorama na Sudety oraz Przedgórze Sudeckie. Po mile spędzonym czasie na świeżym powietrzu wracamy do szkolnych ławek i rozpoczynamy czas wytężonej pracy :)