Jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej w Paszowicach

8 czerwca 2019r. stał się uroczystym wydarzeniem w życiu naszej szkoły. W tym dniu odbyły się obchody 50-lecia Szkoły Podstawowej w Paszowicach. Na uroczystość przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły, absolwenci oraz emerytowani pracownicy.

Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie

First Mystery Skype in SP Paszowice

Skype in the classroom in SP Paszowice :-D Last Thursday we had ours first fun and fantastic #MysterySkype (y) 😄 Thank you Nguyễn Trà Ly ❤️ for yours help, time and great learning! We also thank your student Lam Vi for your conversation and showing us yours class. You are so talented and always smiles :-) Keep it up! We hope that we will talk again sometime :-) Now, thanks to you, we will be connecting to other #skypeclassrooms whenever it possible 😄

Kwartet wokalny

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Jaworskim Centrum Kultury

Miniatura video

"Rekord dla Niepodległej" - SP Paszowice (fragmenty)

W piątek 9.11.2018r. o godzinie 11:11 W Szkole Podstawowej w Paszowicach wszyscy uczniowie, pracownicy szkoły i zebrani goście wzięli udział w „Rekordzie dla Niepodległej”, czyli śpiewie 4 zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”.

Dzień Edukacji Narodowej w SP Paszowice - 15.10.2018

Pięknym prezentem przygotowanym na tę okoliczność były niewątpliwie występy uczniów. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością wójt gminy Paszowice Sebastian Oszczęda, ks. proboszcz Bogusław Jeż, dyrektor szkoły Teresa Adamczyk, rodzice, nauczyciele, nauczyciele emeryci, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie.